Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Jepet me qera ambjent komercial 74 m2

Qera
€500 Komericale, Zyra

Jepet me qera ambjent komercial tek📍Rruga :Vaso Pasha.Ambienti eshte i…

Më shumë detaje
74 m2

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Vaso Pasha

Qera
€570 Komericale, Zyra

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Vaso Pasha. Ambienti…

Më shumë detaje
20 m2

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 BOSH

Qera
€250 Apartamente 1+1

  NDODHET NE KATIN E 3-TE TE BANIMIT NE NJE…

Më shumë detaje
55 M2
1 Dhoma gjumi
1 Banjo

Shitet apartament 1+1

Shitje
€59,000 Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Irfan Tomini “. Ka nje…

Më shumë detaje
57 m2
1 Banjo

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.