Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Jepet me qera Penthouse ne Kompleks Residencial Teg

Qera
€1,350 Apartamente 2+1, Garazhd, Rezidenciale

Penthouse  me qera ne Rezidence ne perimetrin e TEG-ut Tirane.…

Më shumë detaje
160 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Garazhe

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar +garazh Rruga 5 Maji

Qera
€500 Apartamente 1+1

Apartamenti  1+1 bashke me 1 vend parkimi , ne katin…

Më shumë detaje
70 m2
1 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Garazhe

Shitet apartament 2+1 i mobiluar +garazhd ne YZBERISHT

Qera ose Shitje
€120,000 Apartamente 2+1

Shitet apartament 2+1 i mobiluar +garazhd Siperfaqje apartamenti 97m2 siperfaqje…

Më shumë detaje
97 M2
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Garazhe

Jepet me qera apartament 2+1+2 +Parkim tek Rruga Eduard Mano

Qera
€750 Apartamente 2+1, Garazhd

Jepet me qera apartament+parkim tek Rruga Eduard Mano Liqeni Siperfaqje…

Më shumë detaje
115 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Garazhe

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian