Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Shitet Siperfaqje Trualli me Ndertese 2 Kate BAR+RESTORANT+MOTEL

Shitje
Komericale, Komericale, Rezidenciale, Shitje biznesi, Toke, Truall

Shitet Siperfaqje Trualli 2065 M2 me Ndertese 2 Kate BAR+RESTORANT+MOTEL…

Më shumë detaje
3179 M2

Jepet me qera ambjent per biznes

Qera
€400 Komericale

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per biznes, me Siperfaqje…

Më shumë detaje
100 M2
2 Banjo
3 Garazhe

Shitet ambjent per biznes (dyqan)

Qera ose Shitje
€90,000 Komericale

Shitet ambjent i pershtatshem per biznes, Siperfaqje Totale 64M2 Kati…

Më shumë detaje
50 M2
1 Banjo

Shitet ambjent biznesi (dyqan)

Qera ose Shitje, Shitje
€57,000 Komericale, Shitje biznesi, Zyra

Ambjent per biznes ne shitje, Lloji i pasurise :Njesi Siperfaqje…

Më shumë detaje
30 M2
1 Banjo

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian