Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Shitet Apartament 1+1 i mobiluar

Shitje
€42,000 Apartamente 1+1

Shitet Apartament 1+1  i mobiluar. Siperfaqja totale 52 m2. Apartamenti…

Më shumë detaje
52 m2
1 Dhoma gjumi
1 Banjo

Shitet ambjent per biznes.

Shitje
€67,500 Shitje biznesi

Shitet ambjent per biznes. Lokali ka mobilim shume cilesor,materiali i…

Më shumë detaje
45 M2
1 Banjo

Shitet Toke-Are.

Shitje
€140,000 Komericale, Toke

Shitet Toke-Are. Siperfaqja totale 3500 M2. I pershtatshem per ndertim…

Më shumë detaje
3500 m2

Shitet Toke-Are

Shitje
€260,000 Toke

Shitet Toke-Are. Siperfaqja totale 6559m2. E pershtatshme per cdo biznes,…

Më shumë detaje
6559 m2

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.