Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Apartament 2+1 me qera tek Ish Fusha Aviacionit

Qera
€600 Apartamente 2+1

Apartament per qera 2+1 i mobiluar Siperfaqje 100 m2 Kati…

Më shumë detaje
100 m2
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Shitet vile 3kateshe ne Tirane, 4 km nga qendra e tiranes.

Shitje
€300,000 Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Toke, Truall, Vila

Shitet vile 3kateshe ne Tirane, 4 km nga qendra e…

Më shumë detaje

Apartament 3+1+verande ne shitje perballe me Delijorgjin

Qera ose Shitje
€700 Apartamente 3+1

Apartament 3+1+verande ne shitje perballe me Delijorgjin Rr. Stavri Themeli…

Më shumë detaje
150 M2
3 Dhoma gjumi
1 Banjo

jEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR NE BLLOK

Qera
€1,200 Apartamente 3+1

Jepet me qera apartament ne zonen e Ish Bllok Kati…

Më shumë detaje
109 M2
3 Dhoma gjumi
2 Banjo

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian