Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Shitet Vile 2-kate

Shitje
€300,000 Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

 Shitet vile 2 – kate.  Siperfaqje Totale  120 m2 ndertim…

Më shumë detaje
275.5 m2

Shitet vile /Hostel

Shitje
€220,000 Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet vile e pershtatur per Hostel dhe per momentin punon…

Më shumë detaje
306 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Garazhe

Jepet me qera apartament 2+1 tek Spitali Amerikan 3

Apartament i mobiluar 2+1 me qera Qera
€250 Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1  pas Spitalit Amerikan 3. Apartamenti…

Më shumë detaje
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Shitet lokal

Shitje
€716,000 Komericale, Shitje biznesi

Shitet Lounge – Bar . Ka nje siperfaqje te brendshme…

Më shumë detaje
448 m2

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian