Shitet ose jepet me qera apartament 1+1. - First Invest

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1.

Shitet ose jepet me qera apartament 1+1.
Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera ose Shitje €61,000 - Apartamente 1+1
61 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 2015 Year Built

Shitet Apartament 1+1.
Siperfaqja totale 61 m2.
Kati i pare.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.
I organizuar ne dhome gjumi, kuzhine, korridor dhe tualet.
Viti i ndertimit 2015.
Cmimi 61.000 euro.

Mundesi per qeradhenie.
3 muaj parapagese minimalisht me kontrate 1 vjecare, preferohen familjare.
Cmimi per qera 300 euro ne muaj.
Adresa Rruga Dritan Hoxha.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian