Shitet vile , dy kate dhe nje kat nentoke ndodhet ne perimetrin TEG - First Invest

Shitet vile , dy kate dhe nje kat nentoke ndodhet ne perimetrin TEG

Shitet vile , dy kate dhe nje kat nentoke ndodhet ne perimetrin TEG
TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje €750,000 - Garazhd, Shtepi me verande, Shtepi private, Truall, Vila
FI12 8 Dhoma gjumi 4 Banjo 6 Garazhe

Shitet vile , dy kate dhe nje kat nentoke ndodhet ne perimetrin TEG-zona e gjelbert me Ullishte dhe pyllin Orbital
Ka siperfaqe ndertimi 670 m2.
Kati nentoke ka nje siperfaqe pej 240 m2 I cili perbehet nga nje qilar, kantine,vinoteke. Parkohen 6 makina.
Kati i pare banim ka nje siperfaqe prej 210 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy kuzhina,dy korridore, dy soxhorno, 2 veranda panoramike,2 tualete.
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 220 m2, dhe eshte i organizuar ne 6 dhoma gjumi, 2 tualete, dy korridore, 2 ballkone.
Vila eshte bere me termoizolim special qe nga themelet, muret perimetrale, catija.
Ndertuar ne nje truall me siperfaqe prej 860 m2.
Ka truall te lire me siperfaqe prej 650 m2.
E rrethuar me kolona betoni, kangjella me porte me vete elektrike.
Me oborr te gjelberuar me bar dhe peme dekorative, elemente te larte sigurie me sistem kamerash.
Orientim fantastik 360 grade me diell dhe gjelberim.
Vila eshte bere me leje ndertimi miratuar nga KRKT,shfrytezimi dhe certifikate pronesie
Eshte e re, e porsa perfunduar, e pabanuar.Shitet bosh,e pamobiluar.

Eshte shume e pershtatshme per :

Vile ,shtepi pushimi ose hotel per te moshuar,
Kllinike mjekesore,dentare,laborator etj
Restorant me qene se ka ne funksion qilarin,kantinen,vinoteken dhe oborr shume te pershtatshem per tenda druri per familjar dhe VIP per degustim vere +antipasta etj.
Cmimi i shitjes 750.000 euro.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *