- First Invest
Astir, Tirane Albania 1001
Shitje €782,500  

Shitet ambjent komercial 2 katesh ndodhet ne rrugen Myslym Shyri .

Objekti eshte i poziciunuar me fasade ne rruge kryesore,ne nje location shume te mire te rruges Myslym Shyri.

Ka porte nga mbrapa per furnizime.

Ka nje siperfaqe trualli prej 78.24 m2.

Siperfaqe e katit te pare eshte 78.24 m2.

Siperfaqe e katit te dyte eshte 78.24 m2.

Siperfaqja totale per te dy katet eshte 156.48 m2.

Dyqani ne katin e pare ka lartesi 3.32 m dhe gjeresia e fasades eshte 4.80 m.

Dyqani ne katin e pare ka lartesi 2.80 m dhe gjeresia e fasades eshte 4.80 m.

Eshte e mundshme shfrytezimi i tarraces se ambjentit me siperfaqe prej 78.24 m2.

Ambjentet ne te dy katet jane open space ,pa kolona.

Shfrytezimi per biznes behet per te dyja katet me shkalle nga brenda dhe me dalje ne terrace.

Eshte shume e pershtatshme per banke,kompani telekomunikacioni si Vodafone,One,Albtelecom etj ,market veshjesh,qender shendetesore,laborator,analizash,qender dentare,qender fizioterapie dhe kompani te tjera elitare biznesi.

Eshte me hipoteke.

Cmimi i qerase 4000 euro/muaji (25.5 euro/m2)

Cmimi i shitjes 782.500 euro (5000 euro/m2)

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Shitje

Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret. Ka nje siperfaqe… Më shumë detaje

€325,000

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *