Ambjent Biznesi per qeradhenie,Unaza e Re | 100 M2 | 1.000 Euro - First Invest

Ambjent Biznesi per qeradhenie,Unaza e Re | 100 M2 | 1.000 Euro

Ambjent Biznesi per qeradhenie,Unaza e Re | 100 M2 | 1.000 Euro
Astir, Tirane Albania 1001
Qera €1,000 - Komericale, Komericale, Zyra
fi128 100 m2 1 Tualete

 

Ambjent Biznesi per qeradhenie,

i pershtatshem per cdo biznes,

aktualisht i ndare ne dy ambjente

(por mund te behet dhe open space )ne

varesi te aktivitetit plus nje ambjent ngrenie

per personelin dhe nje tualet,

Sistem qendror kondicionimi,ndricim,i investuar

,gati per cdo aktivitet, 100 M2,

3 ambjente, kati 1, totali i kateve 9,

1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje,

bosh, gjendja: shume e mire,

Ne rruge kryesore

1.000 Euro Total/muaj I padiskutueshem

Kati i prones

kati 1

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian