Shiten 1000 m² tokë bujqësore në fshatin Borsh, Himar - First Invest

Shiten 1000 m² tokë bujqësore në fshatin Borsh, Himar

Shiten 1000 m² tokë bujqësore në fshatin Borsh, Himar
Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
Shitje €150,000 - Toke
1000 M2

Shiten 1000 m² tokë bujqësore në fshatin Borsh, Himare.
Toka zotëron dokumentacionin përkatës dhe është
në pozicion mjaft të favorshëm pasi gëndet në rrugën
e plazhit të Borshit.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
0692862514

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *