Ambjent biznesi ne shitje - First Invest

Ambjent biznesi ne shitje

Ambjent biznesi ne shitje
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €150,000 - Komericale, Komericale
Fi121 50 M2 2 Banjo 1980 Year Built 5 M2

Ofrohet ambjent biznesi per shitje

Ndodhet ne perimetrin e qendres se Tiranes,ne rruge kryesore

ka nje Siperfaqje Totale prej 55M2

Kati i 1

Cmimi 150.000Euro

Prona eshte e rivlersuar dhe me hipoteke

Kati i prones

Kati i pare

2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian