Apartament 2+1 i mobiluar +garazh per qeradhenie - First Invest

Apartament 2+1 i mobiluar +garazh per qeradhenie

Apartament 2+1 i mobiluar +garazh per qeradhenie
Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €600 - Apartamente 2+1
106 110 M2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage 2009 Year Built

Apartamet 2+1 i mobiluar +garazh per qeradhenie.

Siperfaqje Totale 110 M2.

Organizoet ne dy dhoma gjumi,2 tualete,sallon dhe ambjent gatimi shperndarje me kooridor.

Orientimi Lindje

Kati 4 me ashensor

Cmimi 600Euro me garazhin ,500 euro pa garazhin

 

 

Kati i prones

Kati 4

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian