Apartament 2+1+2 me qira prane "Shkolles se Baletit" - First Invest

Apartament 2+1+2 me qira prane “Shkolles se Baletit”

Apartament 2+1+2 me qira prane “Shkolles se Baletit”
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Qera €500 - Apartamente 2+1
fi235 95 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage 2015 Year Built 17 m2

Ne nje nga zonat me te preferuara dhe me akses mjaft te mire si me qendren ashtu edhe me sistemet arsimore, bankat etj, sic eshte “Shkolla e Baletit” jepet me qira apartament 2+1+2 e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake dhe mobilimin.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites, duke shtuar planimetrine e cila eshte optimale dhe e mireshfrytezuar.

I perfshire ne cmim eshte dhe garazhi ne te cilin mund te parkohen deri ne 2 makina.

Zona ka sherbime te shumta dhe ka akses mjaft te mire me rruget Urbane si dhe qendren.

Kati i prones

kati 5

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian