Apartament me qera 2+1 i mobiluar - First Invest

Apartament me qera 2+1 i mobiluar

Apartament me qera 2+1 i mobiluar
Astir, Tirane Albania 1001
Qera €300 - Apartamente 2+1
fi231 89 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2012 Year Built 12 m2

Apartament me qera 2+1 i mobiluar

Organizimi 2 dhoma gjumi,

sallon/ambjent gatimi,2 kooridore,1 tualet,

verande

Apartamenti i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket

kati i 7 me ashensor

pallat i mire administruar,me shesh pushimi dhe kend lojrash 

per femijet,mundesi parkimi ne afersi,

 

Kati i prones

kati 7

2 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian