Apartament ne shitje 3+1 - First Invest

Apartament ne shitje 3+1

Apartament ne shitje 3+1
Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje €215,000 - Apartamente 3+1
FI215 128.94 M2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete 2021 Year Built 19.34 m2

Apartament ne shitje 

tipi 3+1 i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,

1 sallon ,2 ballkone,1 tualet

orientimi jug-lindje-perendim

Kati i 7 i fundit

cilesi ndertimi ,sisemt chiller,punime gipsi 

punime hidraulike dhe elektrike cilesore 

 

Kati i prones

kati 7

3 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian