Apartament per shitje ne Yzberisht - First Invest

Apartament per shitje ne Yzberisht

Apartament per shitje ne Yzberisht
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €75,000 - Apartamente 2+1
Fi143 105 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2011 Year Built

Apartament per shitje ne Yzberisht

Siperfaqje Totale 105M2

Kati i 1 banim ose kati i 2 teknik mbi dyqane

I organizuar ne 2dhoma gjumi ,1sallon me ambjent gatimi,2 ballkone ,1tualet

e pershtatshme per banim ose aktivitet biznes

Cmimi 700euro/m2

me dokumentacion te rregullt pronesie dhe Rivlersim i prones

 

Kati i prones

Kati 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian