Jepet me qera kati i dyte i nje vile. - First Invest

Jepet me qera kati i dyte i nje vile.

Jepet me qera kati i dyte i nje vile.
Islam Rusi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €180 - Shtepi me verande, Vila
63 80 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Kati i dyte i viles ka nje siperfaqje te brendeshme 80m2

eshte e mobiluar,e investuar me hyrje dhe shkalle me vete,verande dhe oborr

me depozite uji.

cmimi 22000 leke

 

Kati i prones

kati i dyte

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *