Jepet me qera apartament 1+1 - First Invest

Jepet me qera apartament 1+1

Jepet me qera apartament 1+1
Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera €300 - Apartamente 1+1
FI223 70 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera apartament 1+1

Ndertim i vitit 2022 

Me rifinitura moderne,parket,air conditioner,termoizolim i jashtem,

Sistem i larte sigurie,hyrja e banoreve ne pallat vetem me karta te personalizuara

Arreduar ne menyre moderne dhe funksionale vetem ne pjesen e gatimit,pjesa tjeter pa mobiluar.

Cmimi 35000 leke/muaj

Rruga Teodor Keko

Kati i prones

KATI 5

1 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian