Jepet me qera apartament 1+1 ne Astir afer bar Artistit - First Invest

Jepet me qera apartament 1+1 ne Astir afer bar Artistit

Jepet me qera apartament 1+1 ne Astir afer bar Artistit
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera €210 ne muaj - Apartamente 1+1
Fi1 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera apartament

ne Astir afer bar Artistit.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1+1 dhe i kompletuar  ne menyre bashkohore.

Jepet me qera per vetem 25’000 leke ne muaj.

Na kontaktoni ne 0692862514

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme