Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar - First Invest

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera - Apartamente 2+1
Fi132 90 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2010 Year Built

Apartament 2+1 i mobiluar per qeradhenie

kati i 2

organizoet ne 2dhoma gjumi ,sallon +ambjent gatimi dhe ngrenie

1tualet

1ballkon

cmimi 27000leke/muaj

Kati i prones

Kati 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *