Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+parkim Astir - First Invest

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+parkim Astir

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+parkim Astir
Astir, Tirane Albania 1001
Qera €400 - Apartamente 2+1, Garazhd
fi223 100 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage 2019 Year Built

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+post parkimi

Ndodhet ne katin e 5 me ashensor ne residence banimi ,

ndertim i vitit 2019,Pallat i mire administruar,

me sistem sigurie 24h

organizoet ne 2 dhoma gjumi njera prej tyre me tualet

sallon ndenje,1 Ballkon,shperndarje me kooridor.

Apartamenti eshte i investuar dhe i pa banuar  me pare,

ka funksionuar si zyre.

Eshte i pershtatshem per zyra ose banim.

cmimi 400euro/muaj

Adresa:Astir

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian