Jepet me qera apartament 2+1+blk - First Invest

Jepet me qera apartament 2+1+blk

Jepet me qera apartament 2+1+blk
Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €350 - Apartamente 2+1
62 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1 +blk.

I organizuar ne sallon ,ambjent gatimi dhe ngrenie,dhome gjumi ,tualet.

Adresa : Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana,

Cmimi 350 Euro

Kati i prones

Kati peste

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *