Jepet me qera apartament 3+1 - First Invest

Jepet me qera apartament 3+1

Jepet me qera apartament 3+1
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €30,000 - Apartamente 3+1
124 110 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo

 Jepet me qera apartament 3+1 ,

salloni i mobiluar ne stil modern

dhe kuzhina me te gjitha paisjet,

elektro shtepiake funksionale .

Organizohet ne 3 dhoma gjumi ,

2 tualete ,shperndarje ne kooridor.

Cmimi 30000leke/muaj

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian