Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres. - First Invest

Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres.

Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres.
Pezë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1038, Albania
Qera €3,500 - Hotel, Komericale, Komericale, Rezidenciale, Toke, Truall
FI135 2800 M2 19 Dhoma gjumi 20 Banjo 20 Garazhe 2015 Year Built

Mundesi unike ! Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres.

Hoteli ndodhet ne rruge kryesore i aksesueshem nga akset ne drejtim te rruges Tirane -Durres..
Objekti eshte 3 kate mbi toke  me siperfaqe totale ndertimi  1,000 m2 dhe 1800m2 parkim i cili eshte i aksesueshem perpara dhe pas hotelit.
Kati perdhe eshte holli i hotelit  eshte bar -bufe   me 3 dalje fuksionale si dhe dalje ne verande dhe parkimi i pasem.
Kati 1,2 dhe 3 sherbejne per akomodimin hoteli ne 19 dhoma te gjitha me tualet brenda.
Kati i 3  lavanteria dhe sistemi diellor per ujin e ngrohte.
Te gjitha katet lidhen me shkalle nga brenda , gjithashtu ka edhe shkalle emergjence me kostruksion metalik ne pjesen e jashtme.

Info te pergjithshme:
• Hoteli ka 19 dhoma gjumi me tualet+ bar
• Sip. Totale 1,800 m2.
• Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Aktualisht funksionon si Hotel Bed &Breakfast me klientele te huaj dhe vendase .

Mundesi zhvillimi i aktiviteteve te tjera biznesi si spitale,zyra projektimi,kompani etj.

Per me shume info ose vizite ne prone na kontaktoni!

Kati i prones

3-kate

19 Dhoma gjumi
20 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian