Jepet me qera shtepi private 3+1 e mobiluar - First Invest

Jepet me qera shtepi private 3+1 e mobiluar

Jepet me qera shtepi private 3+1 e mobiluar
Astir, Tirane Albania 1001
Qera €210 - Shtepi private
61 120 m2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete 2002 Year Built

Jepet me qera shtepi private 3+1 e mobiluar me oborr .
Siperfaqje 120m2
3 dhoma gjumi +sallon dhe ambjent gatimi
kooridor i bollshem,tualet ,verande dhe oborr i gjelberuar,1 vendparkimi brenda oborrit.
25000LEKE
3-muaj parapagim
me kontrate 1-vjecare
Adresa Unaza e Re ,Astir

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *