Jepet me qera vile tek Vilat Gjermane - First Invest

Jepet me qera vile tek Vilat Gjermane

Jepet me qera vile  tek Vilat Gjermane
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera, Qera ose Shitje €1,200 - Vila

Jepet me qera vile  tek Vilat Gjermane.
Vila ka tre kate dhe eshte ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 575 m2.
Eshte e rrethuar me mur dhe porte me vete.
Eshte ndertuar me konstruksion betoni, tulle dhe solete betoni me cati.
Siperfaqja totale e ndertimit eshte 426 m2.
Te tre katet kane secila me vete siperfaqe 142 m2.
Cdo kat ka 4 dhoma dhe nga nje tualet te madh me dritare.
Cdo kat eshte organizuar ne soxhorno e madhe, dhome gatimi me vete, dy dhoma gjumi.
Cdo kat ne perimetrin e saj ka ballkon dhe cdo dhome ka dalje ne ballkon.
Ka dhe dy garazhde te mbuluar rreth nga 50 m2 qe mund te perdoren per parkim makine ose si ambiente sherbimi.
Baza e ndertimit te katit te pare plus garazhet 242 m2.
Trualli i lire eshte me siperfaqe 333 m2.
Trualli i lire mund te perdoret per relaks pasi eshte i gjelberuar dhe i hijezuar, ose per te parkuar disa makina.
Nuk ka bodrum, por kati i pare eshte i ngritur nga toka dhe eshte i hidroizoluar.
Eshte e pershtateshme per rezidence banimi, kopesht, shkolle, zyra dhe sherbime te ndryshme.
Qeraja 1200 euro/muaj

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *