Shitet 2800 m² toke ne periferi te Tiranes. - First Invest

Shitet 2800 m² toke ne periferi te Tiranes.

Shitet 2800 m² toke ne periferi te Tiranes.
Prush, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
Shitje - Toke
2800 M2

Shitet 2800 m² toke ne periferi te Tiranes.

Prona ndodhet ne Prush pak kilometra larg nga kryeqyteti.

Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregullt.

Perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi

pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge.

Toka disponon certifikate pronesie dhe eshte

e miratuar ne planin e ri te studimit zone ndertimi.

Per me shume informacione dhe

nje vizite ne prone kontaktoni Nr 0692862514

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *