SHITET AMBJENT BIZNESI -NJESI CMIMI 1000EURO/M2 - First Invest

SHITET AMBJENT BIZNESI -NJESI CMIMI 1000EURO/M2

SHITET AMBJENT BIZNESI -NJESI CMIMI 1000EURO/M2
Astir, Tirane Albania 1001
Shitje €57,000 - Komericale, Komericale
FI143 57 M2 1 Tualete

SHITET AMBJENT BIZNESI – LLOJI :NJESI

SIPERFAQJE TOTALE 57 m2

ME FASADE XHAMI DHE E GATSHME PER PUNE

ME HIPOTEKE

CMIMI 1000EURO/M2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *