Shitet ambjent per biznes. - First Invest

Shitet ambjent per biznes.

Shitet ambjent per biznes.
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €67,500 - Shitje biznesi
fI42 45 M2 1 Tualete

Shitet ambjent per biznes.

Lokali ka mobilim shume cilesor,materiali i banakute eshte dru bambu, pllaka laminat.
Tavani i punuar me gips, aspirim per thithjen e tymit te duhanit  me kondicioner.
Paisjet hidtosanitare te tualetit jane material cilesor i rinovuar, siper tualetit ambjent per  depo.
Vetrata eshte firzamonik.
Oborri eshte i mbuluar me tende,krijuar ne menyre per te varur mushama ne anesore per ta mbyllur pjesen e jashtme.
Biznesi eshte i gatshem per pune.
Mund te perdoret dhe per depo farmaceutike, farmaci, klinike dentare, laborator dentar etj.
Siperfaqja 45 M2.Dokumentacion i rregullt pronesie

Adresa Prane Bar-Terminal, Unaza e Re,Astir
Cmimi 1500 euro m2.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian