Shitet Apartament 1+1 . - First Invest

Shitet Apartament 1+1 .

Shitet Apartament 1+1 .
Tregu Ushqimor, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €27,144 - Apartamente 1+1
fi107 45.24 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 2021 Year Built 4.88 m2

Shitet Apartament 1+1 .
Godine sherbimi dhe banimi 4 dhe 6 kate me 2 kate parkim nen-toke.
Siperfaqe 45.24 M2
Siperfaqe Apartamenti 40.36M2
Siperfaqe Perbashket 4.88 M2
Cmimi 600Euro/M2

Kati i prones

Kati 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian