Shitet Apartament 1+1 - First Invest

Shitet Apartament 1+1

Shitet Apartament 1+1
Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje €52,000 - Apartamente 1+1
Fi15 75 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 2013 Year Built 7.8 m2

 

Shitet Apartament 1+1,
Siperfaqje Totale 75 M2,
Siperfaqje e Apartamentit 51.2 m2
Siperfaqje e Perbashket 7.8 m2
Siperfaqje Verande 16 m2
Organizohet ne 1 dhome gjumi,sallon  ndenje+ambjent gatimi ,
verande e bollshme e cila mund te mbyllet dhe te shfrytezohet per gatim ose si ambjent relaxi ,
1 tualet.
Kati i 7 i nje pallati te ri  9-kate me ashensor,
pallati ka elemente te larte sizmike,dhe nje kat nentoke
zone e qete me ambjente pushimi per banoret.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare
me hipoteke ,bosh
Orientimi Jug-lindje
Cmimi 52000euro
Adresa Misto Mame -ne rruge kryesore

Kati i prones

Kati i 7

1 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *