Shitet apartament 1+1+garazhd - First Invest

Shitet apartament 1+1+garazhd

Shitet apartament 1+1+garazhd
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Xhafët (Selita e Vogël), Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €45,000 - Apartamente 1+1
72 71.2 M2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 1 Garage 2017 Year Built 9.7

Shitet apartament 1+1 +ballkon+garazhd

1 Dhome gjumi ,1 TualetI pa banuar me pare ,

mundesi investimi dhe arredimi

sipas gustos se bleresitSiperfaqje 71.2 M2
Kati i 7 (me ashensor)

Cmimi 45.000 Euro

Kati i prones

Kati 7

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *