Shitet Apartament 1+1 - First Invest

Shitet Apartament 1+1

Shitet Apartament 1+1
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €60,000 - Apartamente 1+1
fi117 75,1 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 2011 Year Built 9,9 M2

Shitet Apartament 1+1 ,Bosh,

mundesi per modifikim 2+1

ndodhet ne katin e 1  teknik

orgazohet ne 1 dhome gjumi ,sallon+ambjent gatimi dhe ngrenie

Siperfaqje Neto 75.1

Siperfaqje perbashket 9.9M2

Siperfaqje Totale 85M2

Ndodhet ne rrugen Kryesore prane KMY

cMIMI 60000EURO

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *