Shitet apartament 1+1 - First Invest

Shitet apartament 1+1

Shitet apartament 1+1
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Shitje €50,000 - Apartamente 1+1
fi46 58.30 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament 1+1.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe me ballkon te pajisur me tende rezistente ndaj diellit dhe shiut.
Siperfaqja totale 58.30 m2.
Posedon te gjitha dokumentacionet e pronesise.
Adresa: Durres, Rruga Pavaresia.
Cmimi: 50.000 euro.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *