Shitet Apartament 2+1 - First Invest

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1
Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje €80,000 - Apartamente 2+1
99 105 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2017 Year Built

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Eduard Mano.
Siperfaqja: 104 m2.
Ndodhet ne katin2, Ndertim i Ri.
Organizohet ne: Ambient Ndenjie; Ambient Gatimi; 2 Dhoma Gjumi; Tualet.
Te dhena te tjera: Mundesi shume e mire investimi;

Lokacion i favorshem per komoditet dhe qetesi maksimale; Hapsira te bollshme;

Kubature e rregullt.
Orientimi: Jug – Lindje – Veri.
Disponon Certifikate Pronesie.

Cmimi okazional 80.000 Euro

Kati i prones

Kati 1

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian