Shitet Apartament 2+1 tek Rruga “5 Maji” - First Invest

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga “5 Maji”

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga “5 Maji”
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje - Apartamente 2+1
Fi110 92.49 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2021 Year Built 11.19 M2

Ka nje Siperfaqje Totale 103.68 M2

Siperfaqje banimi Neto 92.49 M2

Siperfaqje Perbashket 11.19 M2

Ndodhet ne rrugen “5 Maji” ne nje kompleks me
Objekt banimi dhe sherbimesh 6 dhe 11 kate me 2 kate parkim nentoke, Rruga 5 maji | ALB EDIL SHPK | 2019

SIPËRFAQE E SHESHIT TË NDËRTIMIT: 5024 m²
SIPËRFAQE E ZËNË ME NDËRTIM: 1536 m²
KOEFICENTI I SHFRYTËZIMIT TË TRUALLIT: 27 %
SIPËRFAQE NDËRTIMI MBI TOKË: 18 800 m²
SIPËRFAQE NDËRTIMI NËNTOKË (PARKIMI): 5 428 m²
SIPËRFAQE TOTALE NDËRTIMI: 24 228 m²
NUMRI I APARTAMENTEVE: 190
NUMRI I PARKIMEVE: 188
HYRJE-DALJE TË PARKIMIT: VERI -LINDJE DHE JUG
HYRJA PËR NË BANIM: VERI, JUG
HYRJA PËR SHËRBIMET: VERI, JUG, LINDJE DHE PERËNDIM
PERFUNDIMI I NDERTIMIT NE SHTATOR 2021’

Cmimi i shitjes 850Euro

Kati i prones

Kati 4

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *