Shitet Apartament 2+1 i mobiluar - First Invest

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €75,000 - Apartamente 2+1
fi50 103.52 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet Apartament 🚪2+1 i mobiluar 🛋
Siperfaqja 103.52 m2 pa hapsirat e perbashketa.
Pallati i grekut, me ashensor ne katin e 8(tete).
2 dhoma gjumi 🛏, nje dhome ndenje 🛋+ aneks dhe 1 banjo 🚽🚿.
Nuk ka demtime nga termeti.
I rikonstruktuar  se fundmi, tende e re ne ballkon.
Nje ballkon te madh katror.
📍Adresa Yzberisht.
Cmimi 75.000 💶

Kati i prones

Kati i tete

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *