Shitet Apartament 2+1 i mobiluar me vendparkim - First Invest

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar me vendparkim

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar me vendparkim
MILO 2000, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €135,000 - Apartamente 2+1, Garazhd
FI127 97.40 M2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage 2021 Year Built 14.4 M2

Ofrohet Apartament per shitje,

I mobiluar ne menyre bashkekohore ,i pa banuar me pare,

i arreduar per te shfrytezuar cdo hapesire me garderoba murale ,

dhe hapsira te bollshme rreth gjithe apartamentit

Tipi i prones:2+1+2

Nr. Total i Dhomave 3
Nr. i Dhomave të Gjumit 2
Nr. i Banjove 2
Sipërfaqja Totale (m2) 97.40
Sipërfaqe Neto (m²) 83
Viti i Ndërtimit 2021
Ndodhet ne nje Strukture Banimi dhe Shërbimi 3, 9

dhe 11 kate në rrugën e ‘’Kavajës” , Tiranë.
Nje nga projektet më strategjike që do të gjeni në Tiranë.

Vendndodhja ideale dhe aksesibiliteti i favorshëm

do të bëjë që ju të gjendeni shumë shpejt në nyjet kryesore të kryeqytetit.

 

Kati i prones

Kati 9

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian