Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Linze - First Invest

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Linze

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Linze
Linzë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje €150,000 - Apartamente 2+1
fi230 167.467 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage 2010 Year Built 17.27 m2

Apartament ne shitje 2+1+2 +verande

Ne godine banimi 3 kat +1 kat nen toke.

Siperfaqje Apartamenti 96.54 m2

Siperfaqje Verande       53.65 m2

Siperfaqje Perbashket   17.27 m2

Siperfaqje Totale 167.467 m2

Organizoet ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome me tualet,

sallon i madh  me dalje ne verande dhe orientim nga Mali i Dajtit

pa ndertesa para dhe pamje panoramike, ambjent gatimi,aksesi

ne verande eshte nga te gjitha ambjentet e apartamentit

Drite natyrale,qetsi dhe sistem sigurie

Me certifikate pronesie

mundesi parkimi per banoret e pallatit

cmimi 150.000euro

Kati i prones

kati 3

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian