Shitet apartament 2+1 i mobiluar perballe Universitetit Europian - First Invest

Shitet apartament 2+1 i mobiluar perballe Universitetit Europian

Shitet apartament 2+1 i mobiluar perballe Universitetit Europian
Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €100,000 - Apartamente 2+1
fi112 79.6 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2013 Year Built 8.4 m2

Shitet apartament 2+1 i mobiluar,
ndodhet te blloku pallateve te reja perballe Universitetit Europian ,
pas shkolles Besnik Sykja.Tek blloku i pallateve te reja kufitar me kompleksin Kika.
Ka nje siperfaqe 88 m2 bruto dhe 79.6 neto.
Ka nje siperfaqe prej 8.4 m2 te perbashketa.
Ndodhet ne katin e 7 te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Pallati eshte ndertim cilesor.
Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,tualet me dritare me
dalje ne ballkon,soxhorno+kend gatimi dhe ndenje
Ka gjithashtu nje kend gatimi ne ballkon.
Orientimi eshte jug perendimi dhe eshte me drite dhe diell.
Shkallet e pallatit jane me ndricim me dritare.
Ka hipoteke.
Kat i fundit por ka papafingo
Papafingo ka nje pjese verande te zbuluar por eshte
e investuar me hidroizolim dhe shtruar me plllaka
Qe e ka gjelberuar me lule etj
Shitet i mobiluar sic eshte me celsa ne dore
Cmimi i shitjes ne ate zone eshte 1200 euro/m2
Cmimi i shitjes 100.000 euro

Kati i prones

7

2 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *