Shitet Apartament 2+1 mundesi modifikimi 3+1 - First Invest

Shitet Apartament 2+1 mundesi modifikimi 3+1

Shitet Apartament 2+1 mundesi modifikimi 3+1
Astir, Tirane Albania 1001
Shitje €75,000 - Apartamente 2+1
fi117 105 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2010 Year Built 15 m2

Apartament per shitje me 2 +1 me mundesi modifikimi 3+1

Apartamenti ka 2 dhoma njera prej te cilave mund te modifikohet ne dy ,

1 sallon me ambjent gatimi dhe ngrenie,

2 tualete ,2 ballkone.

Ka nje Siperfaqje Totale 120 M2

Ndodhet ne katin e 4 me ashensor ,

Oriendimi Jug-Lindje e ndricuar nga drita diellit gjithe diten,

5 minuta larg stacionit te urbanit,

Kompleksi ofron qetesi nga zhurmat e makines dhe pluhurat e rruges.

Adresa Unaza E RE,ASTIR

Cmimi 75000Euro

 

 

Kati i prones

kati 4

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *