Shitet apartament 2+1 ndodhet perballe universitetit europian - First Invest

Shitet apartament 2+1 ndodhet perballe universitetit europian

Shitet apartament 2+1 ndodhet perballe universitetit europian
Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €100,000 - Apartamente 2+1
101 83 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 18 m2

Shitet apartament 2+1 ,
ne katin e dyte te nje pallati te ri,
6 katesh i projektuar per 12 katesh.
Ka dy kate nentoke.
Eshte me elemente te larte sizmike.
Siperfaqe totale prej 92.8 m2
Siperfaqje e brendeshme 83 m2
Siperfaqje perbashket 9.8 m2
Siperfaqje verande prej 18 m2
te shfrytezueshme e mbyllur,qe perdoret per gatim.
e larte 3.17 m pasi eshte projektuar per dyqan.
Eshte me hipoteke.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi,
dy tualete,soxhorno,kend gatimi,verande te madhe.
Orientimi eshte nga jugu.
Ka ndricim nga dielli.
Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet
dhe elektroshtepiaket e nevojshme.
Eshte shtruar me parket cilesor ngjyre lisi.
aktualisht me qera mujore 300 euro/muaji
Cmimi i shitjes ne zonen e pallatit jane 1200 euro/m2 ne grope.
Eshte i pershtatshem per banim dhe investim.
Ka qene gjithmone per qera per te huaj.
Cmimi i shitjes okazion 100.000 euro

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *