Shitet Apartament 2+1 - First Invest

Shitet Apartament 2+1

Shitet Apartament 2+1
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje - Apartamente 2+1
105 M2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2014 Year Built

Shitet apartament 2+1,

i organizuar ne 2dhoma gjumi ,dy tualetr,sallon i bollshem dhe ambjent gatimi,ballkon.

Pamje panoramike ,ndricim natyral gjithe diten.

Ndertim cilesor me elemente te larte sizmike.

Siperfaqje Totale 105 M2

Kati i 7(me ashensor)

Pallati ka administrim te mire ,banore familjare dhe zone e qete.
Ka hipoteke .

Cmimi 700euro/m2

Per vizite ne prone kontakti 0692862514

Adresa Misto Mame

Kati i prones

Kati 7

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *