Shitet apartament 3+1 i mobiluar. - First Invest

Shitet apartament 3+1 i mobiluar.

Shitet apartament 3+1 i mobiluar.
Kruje, Bashkia Krujë, Durrës County, Northern Albania, 1501, Albania
Shitje €45,000 - Apartamente 3+1
56 94 M2 3 Dhoma gjumi 1 Tualete 1995 Year Built

Shitet apartament 3+1 i mobiluar.

I organizuar ne dhome gjumi matrimoniale,dhome femijesh ,ambjent gatimi ,sallon ,ballkon ,tualet i madh me vaske,te mobiluara me cilesi .Orjentimi i ballkonit dhe dritareve me pamje nga Kalaja e Krujes. Ndodhet prane qendres se qytetit historik dhe pazarit te Krujes.

Siperfaqje Totale 94 m2.

Çmimi 45.000 Euro

Kati i prones

Kati i 4

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *