Shitet apartament 3+1 perballe  prane konviktit  te vajzave te  Fakultetit te mjekesise,perballe Shkolles se Bashkuar . - First Invest

Shitet apartament 3+1 perballe  prane konviktit  te vajzave te  Fakultetit te mjekesise,perballe Shkolles se Bashkuar .

Shitet apartament 3+1 perballe  prane konviktit  te vajzave te  Fakultetit te mjekesise,perballe Shkolles se Bashkuar .
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €90,000 - Apartamente 3+1
fi135 117 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo 2000 Year Built 9 m2

Shitet apartament 3+1 perballe  prane konviktit  te vajzave te  Fakultetit te mjekesise,perballe Shkolles se Bashkuar .

Ka nje siperfaqe 117 m2  me te perbashketa

Siperfaqe neto  108.27 m2 me certifikat pronesie

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor  , pallati eshte 7-te katesh .

Me orientim jug-perendim , me drrit dhe diell .

I organizuar ne soxhorno , kend gatimi dhe ngrenie me vete  , ndenje , 3 dhoma gjumi 2 tualete njeri me dritare, ballkon .

Cmim Okazion, shitet per arsye emigracioni .

Cmimi  90. 000euro Shitet e mobiluar .

Kati i prones

kati 5

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian