Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar - First Invest

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar

Shitet Apartament 3+1+blk i mobiluar
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €670 m2 - Apartamente 3+1
65 114 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo 2011 Year Built 19.4 m2

Shitet Apartament 3+1+ballkon i mobiluar totalisht.

Organizohet ne tre dhoma gjumi ,ambjent gatimi dhe ngrenie,sallon i bollshem,

Ballkon pergjate gjithe hapsires se jashteme te apartamentit

2 tualete.

Siperfaqje totale 133.5 m2.

Orientim Veri-Perendim

Kati i 5 banim (me ashensor)

Viti i ndertimit 2011

Dokumentacion i rregullt pronesie

Cmimi 670 euro/m2

Kati i prones

kati i 5( banim)

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *