Shitet apartament i ri 2+1 - First Invest

Shitet apartament i ri 2+1

Shitet apartament i ri 2+1
Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera ose Shitje, Shitje €135,000 - Apartamente 2+1
Fi7 90 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Shitet apartament i ri 2+1,

ka nje siperfaqe 90 m2,

ndodhet kati e 3, me 1 tualet, 1 ballkon,

orientim jug-perendim, punime extra,

mobilim i ri teper modern me arkitekt,

kuzhine e kompletuar me vlere 6000 euro.
Ka tre kondicioner silencioz dhe ekonomik.
Ka grila persiane ,me duralumin dopioxham.
Eshte me hipoteke,
Ndodhet tek Blv.Bajram Curri,

perballe Universitetit Europiane,

prane shkolles Besnik Sykja.

Investimi total eshte 30.000 euro
Cmimi i shitjes 135.000 euro me gjithe mobilim
cmimi qerase mujore 400 euro /ne muaj me kontrate 2 vjecare
.

Kati i prones

KATI I 3

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *