Shitet biznesi Restorant dhe dyqan peshku - First Invest

Shitet biznesi Restorant dhe dyqan peshku

Shitet biznesi Restorant dhe dyqan peshku
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera, Shitje €20,000 - Komericale, Shitje biznesi
FI112 2 Banjo 2010 Year Built

Shitet biznesi i restorant peshku dhe dyqan,

E kompletuar dhe funksionale  ,dhome frigoferike,

kuzhine per gatimin,dhe abjent per pastrimin e prodhimeve te detit.

Xhiro ditore 60.000leke

Restoranti eshte i kontraktuar per qeradhenie per 10vjet me pagese mujore 35000leke/muaj

Biznesi shitet 20.000euro

Kati i prones

Kati 0

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *