Shitet njesi sherbimi ne Rruga Tre Deshmoret - First Invest

Shitet njesi sherbimi ne Rruga Tre Deshmoret

Shitet njesi sherbimi ne Rruga Tre Deshmoret
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
Shitje €66,000 - Komericale, Komericale
fi122 60.4 m2 1 Tualete 2017 Year Built 7 m2

Shitet ambjent biznesi.
Lloji i Pasurise :Njesi
Siperfaqje Neto 60.4m2.
Kati i 2
Me fasade xhami ,hyrje dhe shkalle e dedikuar per biznesin.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Me certifikate pronesie.

Kati i prones

kati 2

1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian